Analiza finansowa

Aplikacja online do sporządzania analizy finansowej

Analiza wskaźnikowa jest wykorzystywana do monitorowania kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Jest również bardzo istotnym narzędziem, jeżeli chcesz porównać sytuację finansową w swojej firmie do innych firm na rynku.

E-Konsolidacja umożliwia szybką i łatwą analizę wskaźnikową firmy. Aplikacja posiada wbudowane wskaźniki do analizy pionowej i poziomej. Dzięki nim można, po zaimportowaniu danych, za pomocą jednego przycisku, uzyskać informację, jak w firmie kształtują się najbardziej popularne wskaźniki, takie jak:   Wskaźniki zostały pogrupowane w cztery grupy:

Jeżeli zarządzający potrzebują wskaźników indywidualnych dla danej branży, można w bardzo łatwy sposób stworzyć je tylko dla wybranej firmy. Ilość wskaźników jest nieograniczona.

Jeżeli chcesz przedstawić swoje wskaźniki w graficznej formie sprawdź naszą ofertę dotyczącą kokpitów menadżerskich. Dzięki nim możesz mieć dostęp do informacji o swojej firmie w każdej chwili poprzez urządzenia mobilne, takie jak tablet czy smartfon.

Główne korzyści z wykorzystania aplikacji to:

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Wszystkie dane finansowe są odpowiednio zabezpieczone w systemie, a dostęp do nich mają tylko osoby uprawnione, które zostały zarejestrowane w aplikacji.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Proces przygotowania sprawozdania skonsolidowanego jest znacznie krótszy, bowiem wiele etapów jego opracowania jest zautomatyzowanych. Dane są dostępne szybko i w przystępnej formie.

WYŻSZA JAKOŚĆ DANYCH

System wyłapuje błędy, o których użytkownik jest informowany jeszcze przed przygotowaniem ostatecznego sprawozdania. Układ sprawozdania i wskaźniki odpowiada wzorcowym standardom.

BIEŻĄCA KONTROLA

Aplikacja pozwala na bieżąco śledzić dane wprowadzane przez spółki powiązane, bowiem cały proces odbywa się online.

SZYBKOŚĆ WDROŻENIA

Bez konieczności instalowania programów do obsługi oraz dzięki prostej rejestracji i wsparciu użytkownika, każda grupa w ciągu kilku minut od zakupu i rejestracji w aplikacji może rozpocząć proces konsolidacji.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Obsługa aplikacji jest przygotowana w taki sposób, aby każdy użytkownik, bez względu na stopień zaawansowania w obsłudze komputera mógł z łatwością wprowadzić dane.

MULTIPLATFORMOWOŚĆ

Dostęp z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu i przeglądarki internetowej

PROFESJONALNE WSPARCIE

Bezpieczeństwo dla zarządu i udziałowców, współpraca z najlepszymi specjalistami w dziedzinie finansów

Blog – bądź na bieżąco

Zadowoleni klienci

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Kontakt

al. Kościuszki 23/25
90-418 Łódź.
NIP: 608-010-75-35 | REGON: 302482672
biuro@e-konsolidacja.pl

Na skróty

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki