Poznaj nas lepiej

E-Konsolidacja należy do grupy spółek, które specjalizujące się w obsłudze klienta w odrębnych dziedzinach w celu zapewnienia najwyższego standardu usług.

Grupa powstała na bazie doświadczeń w obsłudze klienta zarówno indywidualnego, jak i grup kapitałowych. Wdrażaliśmy i budowaliśmy systemy finansowe, tworzyliśmy systemy kontroli finansowej, modele współpracy biznesowej, uczestniczyliśmy w wycenach przedsiębiorstw, wprowadzaliśmy spółki na giełdę. Posiadamy ponad trzynastoletnie polskie i międzynarodowe doświadczenie w finansach zarówno spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, jak i spółek akcyjnych sektorów: transportu lotniczego, produkcji, budowlanego i deweloperskiego, turystycznego, obsługi rynku nieruchomości, handlowego, FMCG, medycznego oraz gastronomicznego i finansowego (albo pożyczkowego).

Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy, bazujemy na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W swoich działaniach kierujemy się przede wszystkim etyką zawodową oraz dobrem i bezpieczeństwem naszych klientów. Wierzymy, że każdy klient jest wyjątkowy. Stosujemy zarówno sprawdzone doświadczeniem metody, ale nie boimy się wyznaczania nowych standardów.

Spółka E-Konsolidacja łączy możliwości współczesnej informatyki ze światem finansów. Głównym obszarem działalności E-konsolidacji jest opracowywanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych dla klientów firmy. Na bazie wieloletnich doświadczeń i dokładnej analizy procesów przygotowywania sprawozdań finansowych wewnątrz spółek Polskich i międzynarodowych, firma opracowała nowatorską aplikację, która wspiera pracę działów finansowych i księgowych.

Nasze doświadczenie zaowocowało już pozyskaniem dofinansowania na realizację innowacyjnego projektu IT/Finanse w ramach PO IG 8.1.

Główne korzyści z wykorzystania aplikacji to:

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Wszystkie dane finansowe są odpowiednio zabezpieczone w systemie, a dostęp do nich mają tylko osoby uprawnione, które zostały zarejestrowane w aplikacji.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Proces przygotowania sprawozdania skonsolidowanego jest znacznie krótszy, bowiem wiele etapów jego opracowania jest zautomatyzowanych. Dane są dostępne szybko i w przystępnej formie.

WYŻSZA JAKOŚĆ DANYCH

System wyłapuje błędy, o których użytkownik jest informowany jeszcze przed przygotowaniem ostatecznego sprawozdania. Układ sprawozdania i wskaźniki odpowiada wzorcowym standardom.

BIEŻĄCA KONTROLA

Aplikacja pozwala na bieżąco śledzić dane wprowadzane przez spółki powiązane, bowiem cały proces odbywa się online.

SZYBKOŚĆ WDROŻENIA

Bez konieczności instalowania programów do obsługi oraz dzięki prostej rejestracji i wsparciu użytkownika, każda grupa w ciągu kilku minut od zakupu i rejestracji w aplikacji może rozpocząć proces konsolidacji.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Obsługa aplikacji jest przygotowana w taki sposób, aby każdy użytkownik, bez względu na stopień zaawansowania w obsłudze komputera mógł z łatwością wprowadzić dane.

MULTIPLATFORMOWOŚĆ

Dostęp z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu i przeglądarki internetowej

PROFESJONALNE WSPARCIE

Bezpieczeństwo dla zarządu i udziałowców, współpraca z najlepszymi specjalistami w dziedzinie finansów

Blog – bądź na bieżąco

Zadowoleni klienci

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Kontakt

al. Kościuszki 23/25
90-418 Łódź.
NIP: 608-010-75-35 | REGON: 302482672
biuro@e-konsolidacja.pl

Na skróty

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki